İLETİŞİM

Reklam – reklam@ayisozluk.com

İletişim – info@ayisozluk.com

4 Comments on İLETİŞİM

 1. Sevgili Homojen,

  “eşcinsel çiftlerin çocuk sahibi olması” yazınızdan ötürü sizi tebrik etmek istiyorum.

  Ne yazık ki Türkiye’de bazı gizli eşcinseller,ısrarla eşcinsellerin çocuk sahibi olmamasına yönelik ifadeler kullanmakta.Kendileri özgüven yoksunu oldukları için diğer insanların da kendileri gibi olmalarını istemekteler.

  Ancak Türkiye’deki açık eşcinseller sayesinde onların oyunu bozuldu. Ayrımcılık karşıtı yasanın çıkması için TBMM’de bazı milletvekilleri yasa teklifinde bulundu. Tüm bunlar aktivistlerin sayesinde oldu,gizli kapaklı yaşayanların olumsuz sözleri bize bir şey kazandırmıyor çünkü.

  Demek istediğim zamanı gelince bu ülkedeki eşcinseller,evlat edinme hakkına da sahip olacaklar.Önemli olan sizin gibi yayıncıların bunu şimdiden destekleyen yazılar yazmış olmaları.

  Saygılarımla,

 2. Merhabalar,
  Türkiye’de yaşayan LGBTIQ’ların katılımına ihtiyaç duyduğumuz uluslararası bir araştırma için online anket yoluyla veri topluyoruz. Bu topladığımız veriler bize toplumumuzdaki (ve diğer toplumlardaki) cinsiyet azınlıkları ve çoğunlukları arasındaki ilişkiler hakkında önemli bilgiler verecektir.

  Ankete Türkiye’de yaşayan heteroseksüel, gay/lezbiyen, biseksüel, aseksüel, kuir, veya trans olan kişiler katılabilirler.

  Anketi tamamlamak yaklaşık 20-30 dakikanızı alacaktır. Teşekkür amaçlı olarak, bütün katılımcılar bir tane 250 dolar değerinde olan ve 10 tane 50 dollarlık kupon çekilişine eklenecektir. Ilk açılan sayfada Türkçe dilini seçip ankete başlayabilirsiniz. Umarım anketim ilginizi çeker. Vaktiniz ve yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

  Ankete bu linkten ulaşabilirsiniz:
  https://ww3.unipark.de/uc/SexMin/?a=

  Sevgilerle,
  Pelin

 3. Selamlar
  Öncelikle 2017 yılı için yapmış olduğunuz Lgbti alanındaki alan analizleri için teşekkür ediyorum.Bende genel olarak bir alan analizi yapmak istiyorum ve sitenizdeki bu yazınıza rastladım.PDF halini gönderebilmeniz mümkün müdür acaba ? Şimdiden teşekkürler

 4. yeni keşfettim dergiyi..özellikle ayıların itiralarını okumak çok hoşuma gidiyor..hüzünlü koca bebekler, çok tatlısınız..:) çok şükür sonunda ben de bir tane bear koca bulabildim..:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*