2017’de Gayleri burçlar açısından acaba neler bekliyor?

Selam aşkitolarım,

Heyecanınızı hissedebiliyorum, 2017’ye giriyorsunuz… Lakin sormadan da edemiyorum; sizin için hangisi daha önemli? 2016’nın nasıl geçtiği mi yoksa 2017’nin neler getireceği mi? Şunu öncelikle bilmenizi isterim, biraz klişe gibi gelebilir ama geçmişle gerçekten yaşanmaz. Neden derseniz; gözlerinizi kapatıp 2016 senesini, tüm 12 ayı şöyle bir değerlendirdiğiniz zaman zaten 2015’den daha güzel geçtiğini fark edeceksiniz. Sırf bundan dolayı bile size 2017’nin daha da iyi geçeceğini söyleyebilirim. Aslında yazımın tam burasında mola verip şööööyle iki göbek atar (kalk kız), bir de şarkı patlatırdım ama sizleri daha fazla daraltmamak adına 2017’de gayleri burçlar açısından neler bekliyor konusuna geçiyorum, izninizle…

Hazırlayan: bebe casa larue

 

KOÇ BURCU

1.Aralık (21-30 Mart) Bu tarihler arasında doğmuş Koçlar. (Her Aralık 10 gün, 10 derecedir.) Nispeten sessiz sakin bir yıla giriyorsunuz. Bu sakinliğe kanıp su koyvermeyin, aksine atak yapmanız gerekiyor zira 2018’de Saturn’ün engellemeleriyle karşılaşacaksınız. Pırt olmayın sonra.

2.Aralık (31 Mart-9 Nisan) Bu tarihler arasında doğmuş Koçlar. Hem iş hem de duygusal açıdan gelişme yılı. İş hayatınızda ETİK davrandığınız ve kurallara uyduğunuz sürece büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Bencilliğinizi örselemeniz başarınızın veya başarısızlığınızın anahtarı olacak.

3.Aralık (10-19 Nisan) Bu tarihler arasında doğmuş Koçlar. Başarı devam ediyor. Bu sene bir sonraki senelerin başarısı için temeli atacağınız yıl olacaktır. Dolayısıyla sağlam tutmanızı öneririm.

 

BOĞA BURCU

1.Aralık (20-30 Nisan) Bu tarihler arasında doğmuş Boğalar. Çok düzenli, uyumlu ve üretken bir yıl sizi bekliyor. Adeta rüyadan uyanıp önünüzü göreceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Gelecek için aslında gerçekten ne istediğinize karar vereceğiniz bir yıl olacak.

2.Aralık (1-10 Mayıs): Bu tarihler arasında doğmuş Boğalar. Özel ilişkilerinize dayalı kişisel gelişim öne çıkıyor. Eşinizin sizi pozitif yönde değiştirmesine izin vereceksiniz (veya vermelisiniz yani).

3.Aralık (11-20 Mayıs): Bu tarihler arasında doğmuş Boğalar. Büyük tek BİR sorunla karşılaşacaksınız ve nasıl giderse gitsin sonucu sizin adınıza hayırlısı olacak. Hatta sizi bir kaç yıl idare edecek birikimi bile yapabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU

1.Aralık (21-31 Mayıs) Bu tarihler arasında doğmuş İkizler. Ağustos 2017’ye kadar ilişkilerde bazı sorunlarla karşılaşacaksınız. Yaşananlara birer test, sınanma gözüyle bakabilirsiniz. Kontrolünüz dışı gelişen gezegen etkileri bu sene sizde nadir görülüyor, dolayısıyla aylık Burçları takip etmenizi öneririm.

2.Aralık (1-10 Haziran) Bu tarihler arasında doğmuş İkizler. Bu yıl sizin için biraz karmaşa ve kafa karışıklığı görüyorum ama ilerleyen aylarda Jüpiter üzerinden bir destek alacaksınız. Aslında pozitif kaldığınız sürece zorlukların üstesinden gelip mutluluğu yakalayacak potansiyeldesiniz. Bunu kullanın.

3.Aralık (11-20 Haziran) Bu tarihler arasında doğmuş İkizler. Cömert bir yıl sizi bekliyor. Uzun dönemli planlar yapmanız gerekeceği için adımlarınızı sağlam atın, acele etmeye gerek yok.

 

YENGEÇ BURCU

1.Aralık (21 Haziran-1 Temmuz) Bu tarihler arasında doğmuş Yengeçler. Gayet şanslı ve uyumlu bir yıl. Güneşin yüzünüze vuran enerjisinden olabildiğince yararlanın zira 2018 zor geçecek.

2.Aralık (2-12 Temmuz) Bu tarihler arasında doğmuş Yengeçler. 2016’nın pozitif etkisi bu yıl da sürüyor. Bazen tıkandığınız, çaresizliğe düştüğünüz durumlarla karşılaşacaksınız ama her defasında bir yardım eli gelip sizi çıkaracak. Relax!

3.Aralık (13-22 Temmuz) Bu tarihler arasında doğmuş Yengeçler. Artık pek çoğunuz Uranüs’ün o beklenmedik etkisini (sürprizlerini) anlamışsınızdır. Bu beklenmedik değişimler sizi 2017’de de ayakuçlarınızda tutmaya devam edecek. Eğer kartlarınızı doğru oynarsanız büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Tevazu ve soğukkanlılık anahtar kelimeler.

 

ASLAN BURCU

1.Aralık (23 Temmuz-2 Ağustos) Bu tarihler arasında doğmuş Aslanlar. Bu yıl fırtınalardan uzak, yerine sessizlik ve dinginlik sizi bekler. Bu demek değil ki hiç gelişim ve ilerleme kaydetmeyeceksiniz! Tabi bu sizin elinizde.

2.Aralık (3-12 Ağustos) Bu tarihler arasında doğmuş Aslanlar. Zenginlik ve refah bu yıl da devam ediyor. Hatta bunun üzerine bir de aşk yıldızı dokundurmak istiyorum. Bazı adımları zamanında atmak bu yıl açısından önemli o yüzden aylık yorumlarımızı takip ediniz.

3.Aralık (13-22 Ağustos) Bu tarihler arasında doğmuş Aslanlar.Bu senenin en mükemmel aralığı sizinki diyebilirim. İleriye yönelik verimli ortaklıklar söz konusu. Aylık yorumlarımızı takip ediniz.

 

BAŞAK BURCU

1.Aralık (23 Ağustos-2 Eylül) Bu tarihler arasında doğmuş Başaklar. 2016’ya nazaran daha aktif olacağınız bir yıla adım atıyorsunuz. Ama asıl 2017 sonuna doğru kısmetiniz açılacak. Kendinize güvenin zira 2018 güzel görünüyor.

2.Aralık (3-12 Eylül) Bu tarihler arasında doğmuş Başaklar. 2016’da yaşadığınız bocalama ve engeller bu yıl yerini özgüven ve yükselişe bırakıyor. Geçmiş dolayısıyla kendi kendinize hala tasalandığınız dönemler olabilir ama geçicidir, merak etmeyin.

3.Aralık (13-22 Eylül) Bu tarihler arasında doğmuş Başaklar. Vay be! Bu sene bazı büyük zorluklarla karşılaşacağınızı söylemek durumundayım. Kıyıdan köşeden gelebilecek anlık mutlulukların tadını çıkarın, umarım 2017 sizin adınıza çabucak geçer.

 

TERAZİ BURCU

1.Aralık (23 Eylül-2 Ekim) Bu tarihler arasında doğmuş Teraziler. Astrolojik açıdan geçen yıllara nazaran daha az aktivite bekleniyor. Tabi bu da yan gelip yatacağınız anlamına gelmemeli, elinizden geldiğince hedeflerinize doğru ilerleyin.

2.Aralık (3-12 Ekim) Bu tarihler arasında doğmuş Teraziler. Burcunuz adına çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Jüpiter Güneş etrafındaki 12 yıllık turunu tamamladı ve sizin aralığınız demirledi. Uzun sürecek bir gelişim ve varlık söz konusu. Kutlarım!

3.Aralık (13-22 Ekim) Bu tarihler arasında doğmuş Teraziler.Mükemmel bir yıl sizi bekliyor. 2016’da yaşadığınız sorunların gölgesinde beklemeyin ve hemen harekete geçin. Ayrıca bir aşk ve bolca mutluluk görüyorum.

 

AKREP BURCU

1.Aralık (23 Ekim-1 Kasım) Bu tarihler arasında doğmuş Akrepler. Güzel bir yıl sizi bekliyor. Karşılaştığınız sorunları da arkadaşlarınız vasıtasıyla çözeceksiniz. 2017 sonuna doğru hiç beklenmedik bir takım fırsatlar belirecek, gene arkadaş bağlantılarıyla planınızda olmayan ilginç kazanımlar elde edebilirsiniz.

2.Aralık (2-11 Kasım) Bu tarihler arasında doğmuş Akrepler. Bir şanslı yıl daha. Haydi, hayallerinizi gerçekleştirin…

3.Aralık (12-21 Kasım) Bu tarihler arasında doğmuş Akrepler. Şubat ayında gerçekleşecek Güneş Tutulması yakın ilişkilerinizde hafif sorunlara yol açacak. Bunun haricinde Satürn’ün de desteğiyle 2017 gayet bereketli bir yıl.

 

YAY BURCU

1.Aralık (22 Kasım-1 Aralık) Bu tarihler arasında doğmuş Yaylar. Yılın ilk aylarında karakteriniz ve duruşunuzla alakalı bazı sarsıntılar yaşayacaksınız. Bu süreçte işlerinize konsantre olun ve çok çalışın. Ayrıca kısa süreli ilişkiler ve kaçamaklar görünüyor.

2.Aralık (2-11 Aralık) Bu tarihler arasında doğmuş Yaylar. 2016’den kalma zorluklar bu yılın neredeyse yarısına kadar devam edecek. Ondan sonra bir rahatlama ve yeni fırsatlar söz konusu. Sabredin, az kaldı.

3.Aralık (12-21 Aralık) Bu tarihler arasında doğmuş Yaylar. Planla, özenle ektiğiniz ve büyüttüğünüz ağaçların meyvelerini toplayacağınız bir yıl sizi bekliyor. İş ve aşk hayatınızda bir dönüm noktası olabilir.

 

OĞLAK BURCU

1.Aralık (22-31 Aralık) Bu tarihler arasında doğmuş Oğlaklar. Genel anlamda güzel bir yıl sizi bekler. Özellikle 2017 sonuna doğru yapacağınız bazı yatırımlarım 2018’de geri dönüşünü alacaksınız.

2.Aralık (1-10 Ocak) Bu tarihler arasında doğmuş Oğlaklar.Maneviyat ve kişisel değişimle ilgili bir yıl olacak. Mutluluklar ve acılar söz konusu. Önemli bir sınavdan geçeceksiniz.

3.Aralık (11-19 Ocak) Bu tarihler arasında doğmuş Oğlaklar. Değişimden kaynaklı stres devam ediyor. Sağduyu ve kontrol 2017’de anahtar kelimeleriniz olacak. Bazı tercihleriniz iyi sonuçlara gebe ama hepsi değil. Arkadaşlarınızın tavsiyelerine kulak verin.

 

KOVA BURCU

1.Aralık (20-29 Ocak) Bu tarihler arasında doğmuş Kovalar. Sizi çok durağan bir yıl bekliyor ama sakın endişelenmeyin, bu süreçte bolca hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz. Kaza yapma ihtimaliniz az!

2.Aralık (30 Ocak-8 Şubat) Bu tarihler arasında doğmuş Kovalar. Jüpiter 2017 boyunca aralığınızda olacak. Bu da beraberinde şans getiriyor. Normalde 6 ayda gerçekleştireceğiniz bir projeyi 6 haftada tamamlayabileceksiniz. Tadını çıkarın.

3.Aralık (9-18 Şubat) Bu tarihler arasında doğmuş Kovalar. Bu yılın sizin adınıza değişmezi gene değişimin kendisi olacak. Tabi iyi yönde! Bu yıl Uranüs, Jüpiter ve Satürn aralığınızda kesişiyor, haliyle başarı ve bolca mutluluk görüyorum.

 

BALIK BURCU

1.Aralık (19-28 Şubat) Bu tarihler arasında doğmuş Balıklar. 2016’da başlayan olumlu yönde gelişmeler bu yıl da devam ediyor. Doğum gününüz zarfında Şubat ayı Güneş tutulmasıyla alakalı büyük bir değişim hissedeceksiniz. Bu değişim yıl boyu devam edip, 2018’de başarı ile taçlanacak.

2.Aralık (29 Şubat-10 Mart) Bu tarihler arasında doğmuş Balıklar. Nispeten daha iyi bir yıla giriyorsunuz. Şubat ayında gerçekleşecek olan Güneş Tutulmasının rüzgârıyla fırsat yelkenlerinizi doldurun. Bu sizi tüm yıl boyu rahatça götürecek.

3.Aralık (11-20 Mart) Bu tarihler arasında doğmuş Balıklar. Satürn’ün ters etkisi dolayısıyla diğer aralıklara nazaran biraz daha sorunlu bir yıl sizi bekler. Sabredin. Bir sonraki sayıda bu konuyla ilgili önemli ipuçları vereceğim.

 

7. SAYI

HOMOJENOku

İndir