Burç meraklısı eşcinselleri 2016’da neler bekliyor?

Yıllarca kadın-erkek ilişkisine dayalı zorlama hetero burç yorumlarına maruz kaldık. Evet, zaman sadece eşcinseller için onlara özel burç yorumları ile coşma zamanı. Buyrun;

futurelavirs

2016’da Akrep özellikleri daha da belirgin olan Türkiye için güzel şeyler betimlemek hayli zor gibi. Malum bilen bilir Akrep yer yer çığırından çıkan baskıcı yanıyla, sabit fikirli tavırları ile çileden çıkarabilir. Güneş’in de Akrep’te yer alması nedeniyle yıl içinde orijinallikten uzaklaşma ve hayatın her alanında basite kaçma trendlerinin yaygınlaşacağı açıklanmıştı. Peki 2016’da hiç mi olumlu değişim yok? Elbette var. 2016’nın ilk 5 ayı Balık, Başak ve Yaylar için sıkıntılı günler yaşanacak olsa da sonraki dönemde Satürn ve Uranüs arasında üçgen açı nedeniyle her burç için özgürlük ve değişim isteği tavan yapacak.

KOÇ BURCU
Girişkenlikte level üstüne level atlayan ancak aşırı ego yüzünden yanlış anlaşılmaya açık olan Koç burcu geyleri yılın ilk yarısında şehir değişikliği ya da mesafe aşkları ile sınanacak. Senenin ikinci yarısında ve bilhassa eylül ayı ortasında tamamen zıt karakterli bir bireyle ile aşk yaşayacak.

BOĞA BURCU
Sabır ve uyumun sembolü olan ancak aşırı alınganlık ile yer yer gözleri kanatan Boğa geyleri yılın ilk yarısı hayli yorucu bir aşk ile karşı karşıya. Akreplerle sıkı fıkılar evet çok enteresan. Yılın ikinci yarısı hesapta olmayan bir tatil onları bekliyor. Temmuz 2016’ya dikkat!

İKİZLER BURCU
Her türlü burcu çeşmeye susuz götürüp kola ile geri getirecek kadar entrikalı zekâya sahip olan ancak çat diye gözden çıkardığı her şeyle sonrasında yüzleşmek zorunda kalan İkizler yılın ilk yarısı önceki yıldan devreden aşkları ile devam yolunda. Evet, çok ilginç! Bir türlü bağlanamayan İkizler sanki doğru adamı bulmuş gibi. Yılın ikinci yarısı akıl karıştıran fazla sayıda iş yükü var. Mayıs ayına dikkat!

YENGEÇ BURCU
İnce fikirli ve yardımsever olmak anlamında dudak uçuklatan vefakâr olan ancak el attığı işte tutunmak anlamında çaba göstermeyen Yengeçler, yılın ilk yarısı terfi haberleri ile coşacak. Yılın ikinci yarısı hanelerinde asabi bir düşman görünüyor, mutlaka tedbir almalılar.

ASLAN BURCU
Yönetme ve yaratıcılığın sembolü olan ancak kibirli halleri ile sürekli irtifa kaybeden Aslanlar, yılın ilk yarısı aile cephesinde, ikinci yarısı da aşk cephesinde yeniliklerle sınanacak. Bazen çok sıkıcı olabilen aslanlar bu anlamda yeniliğe açık olmalı.

BAŞAK BURCU
Mekanik zekâsı ile herkesi büyüleyen ancak aşırı titiz yanları nedeniyle herkesin yanından kaçmasına sebep olan Başaklar, nerdeyse yıllardır yalnız gibi. İçlerinde aldatılma ile yıprananlar da var. 2016 kesinlikle Başakların aşk yılı gibi. Daha çok gezmeli ve kesenin ağzını açmalılar. Sarışın Başaklar için yurt dışı tatilleri yılın ikinci yarısı yükselişte.

TERAZİ BURCU
Güzelliğin, estetiğin, çekicilik ve tatlılığın simgesi olan ancak çevresinden gereksiz yere etkilenen Teraziler yılın ilk yarısında kararlılık gösterirlerse maddi güç elde ediyor. Yılın ikinci yarısı kısa süreli aşklarla sınanacak olan Teraziler kesinlikle kararlarında net olmalı.

AKREP BURCU
Seks ve kıskançlık sembolü olan ancak sessiz ve kindar duruşu ile hayatının en iyi fırsatlarını kaçırmaya mahkûm olan Akrepler, yılın ilk yarısı hava grubu burçları ile etkileşime giriyor. Bencil yanları ile yılın ikinci yarısında duygusal sıkıntıya girecek olan Akrepler kesinlikle aile içinden gelen baskı ve tavsiyelere kapalı olmalı.

Not: Kendisi bir Akrep olan sevgilim umarım bu kısmı iyi okur, İkizler olarak senle çok uğraşacağım oğlum. Nokta!

YAY BURCU
Dünyanın en sosyal insanları olan keyifçi Yaylar, ilgi görme hastalığını bir kenara bırakmalı. Yılın ilk yarısı asla önem vermediği para pulla çok işleri var. Hatta sık sık tapu ve vergi dairelerine gidebilirler. Yılın ikinci yarısı hayatlarının tanımı olan seyahat ve eventlerle coşacaklar.

OĞLAK BURCU
Her eve lazım olan ihtiraslı ve ideal sevgili adayı Oğlaklar, kesinlikle vazgeçemedikleri yalnızlık dürtüleri ile sınanıyor. Yalnız yaşama ve sevgiliye ihtiyaç duymama anlamında dünya markası olan Oğlaklar, 2016’nın genelinde değişmeyen seyirde iş performansı ve düzenli ilişkileri ile yine gözdeler.

KOVA BURCU
Entelektüel elitizm ve yüksek düşünce gücünün sembolü olan ancak dünyaya muhalif olmak için atılmış bulunan Kovalar, evrenin sanki en çok aranan noktası gibi. Yılın ilk yarısı hayallerinin peşinden koşan Kovalar, ikinci yarı da buna yaklaşıyor gibi. Para harcama noktasında artık terbiye olmaları şart.

BALIK BURCU
Sempatik ve kararsız Balıklar mavi boncuk dağıtmaya son vermeli. Hayatlarında yer yer tavan yapan ilgi görme isteği başlarına dert açabilir. Yılın ilk yarısı ayrılıklar, ikinci yarıda aşk hayatında yükselişler var. Balık burcu geyi bu yıl ateş gruplarına yönelmeli.

2. SAYI
HOMOJEN
Okumak İçin Tıklayın!
İndirmek İçin Tıklayın!

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2. SAYI – HOMOJEN

Comments are closed.