Hiç sevgilinizi aldattınız mı?

Birinci sayımızdan bu yana sözlüğümüzde iki anket daha yapıp, fikirlerimizi yokladık. Önce sevgilinizi hiç aldattınız mı diye sorduk, sonrasında erken seçim sonuçları ne olacak diye düşündük. Gelin bir bakalım.

patates puresi

Eşcinseller daha çok aldatır diyorlar. Neden eşçinseler daha çok? Burada nasıl bir ayrım var? Bununla ilgili o kadar çok söylem var ki, hatta yeterince kategorize edilmiyormuş gibi, aldatmanın eşcinsellikle özdeşleştiğine bile şahit oluyoruz. Kendini özgür diye adlandıran herkes bunu hak görebiliyor iken, işin eşcinsellere yük edilmesi garip. Eh tabi, bu toplumda en ahlaksız biziz ya!
Anket sonuçlarımıza göre de aldatmayan eşcinsel sayısı fazla iken, yine de arada aldattıklarını söyleyenler ile fazla fark olmaması dikkat çekici. Belki de konu ile ilgili yazılan entrylerin birinde de denildiği gibi, sağ elini sol eli ile aldatanlar varsa, sayı ondan artmıştır.

Okumak İçin Tıklayın!

Ne diyelim, aldattıysanız da yaşandı bitti saygısızca diyip geçivermek gerek. Önemli olan geçmişte pişman olacağınız hatalara düşmemeniz.

Haziran’dan bu yana süregelen sancılı ve zorlu sürecin sonu yeni bir seçim sonucu ile değişecek mi diye merak ettik. 1 Kasım’da kime oy vereceksiniz diye sorduk. CHP ile HDP’nin yine başta geldiği görülür iken, 7 Haziran anketinde AKP’ye oy verecek/vermiş olan yazarların bu ankette bu kararlarından vazgeçmiş olduğunu görüyoruz.

Okumak İçin Tıklayın!

Ancak gelin görün ki anket sonuçlarımız ile seçim sonuçları uyum yakalayamadı ve AKP yine yalnız başına iktidara geldi. Burada dikkat çeken bir nokta ise, oy kullanım oranındaki azalma. Bakalım bu seçim sonucu ülkeyi kaos ortamından kurtarmaya yarayacak mı, bizi nasıl günler bekliyor, hep beraber göreceğiz.

2. SAYI
HOMOJEN
Okumak İçin Tıklayın!
İndirmek İçin Tıklayın!