Stewart & Soko & Pattinson Şeytan Üçgeni

Hollywood’un Twilight filmiyle parlayan iki yıldızı Kristen Stewart ve Robert Pattinson ile şarkılarıyla kalbimizde taht kuran Fransız oyuncu Soko’nun yolları kesişti.

Hazırlayan: aksam yildizi

Önceki aylarda Kristen’ın ortada dönen dedikoduları haklı çıkaran bir Paris ziyareti olmuş ve her daim bütün Paris gezisi boyunca rahatsız eden paparazilerin çektiği fotoğraflarla Soko & Kristen çifti kameraların ilgi odağı haline gelmişti. Kısa bir süre önce de Soko’nun 2015 yılında “A Music Blog, Yea?” ismindeki dergiye verdiği röportaj tekrar gündeme geldi.

Soko, 2015 yılında yaptığı röportajında Seattle’dan New York’a gitme planları yaparken yolunun nasıl Los Angeles ile kesiştiğini anlatmış ve LA’de ilk günlerde tanıştığı bir kadının kalacak bir yere ihtiyacı olup olmadığını sorduğu gece Robert Pattinson ile ilk kez buluştuğunu söylemişti. Bu durumdan da anlayacağımız gibi dünyanın gerçekten küçük olduğunu eşcinsel dünyası dışında ünlülerin de anlayacağını görmüş oluyoruz.

Stewart & Soko & Pattinson üçgeninin son durumunu ise Hollywood Life yakın zamanda iki farklı gözden ele almıştı. İçeriden bir kaynağın iddiasına göre Kristen Stewart’ın mayısta Met Gala’da Robert Pattinson’ı tekrar görmesi Soko ile olan ilişkisini bitirme kararını almasına yardım etmiş ve kendisinin Robert Pattinson’dan bu yana kimseyle derin bir bağlantıya sahip olmadığını fark etmesine sebep olduğu açıklanmış. Kaynağın söylediğine göre Kristen’ın aradığı şeyin kendi ruh eşi olduğunu ve bu kişinin de Pattinson olduğunu belirttiği söyleniyor. Stewart’ın kısa bir süre de olsa Pattinson ile olmanın kendisini biriyle nasıl bağlı olunabileceğinin özlemini hatırlattığını dile getirdiği söylenmiş ve Soko ile ayıldıktan sonra Stewart & Pattinson’ın birlikte bir kafede görüntülendiği iddia edilmişti.

Ancak bazı duyumlara göre ise Stewart’ın Met Gala’da Robert Pattinson’ı FKA ile olan mutlu birlikteliğine sevindiği duyumları alınmış.

Bir taraftan da ayrılmadan kısa bir süre önce Soko’nun W magazine verdiği röportajda Stewart ile birbirlerine çok aşık olduklarını ve mutlu bir ilişki sürdürdüklerini söylemiş ve röportajdan kısa bir süre sonra ayrıldıklarını duyurmaları soru işaretleri bırakmıştı.

Acaba gerçekten Stewart Pattinson’un ruh eşi olduğunu düşündüğü için mi Soko ile yolları ayrıldı yoksa Soko ile ayrılmalarının başka sebepleri mi var? Her ne olursa olsun bu üçgenin her bir köşesi, diğer insanlar gibi mutluluğu hak etmiyor mu?

Her ne kadar ayrılmış olsalar da Kristen’in bu yıl Cannes’daki kırmızı göz makyajı elbette bizleri Soko’ya götürüp getirmiş ve yüzümüzde küçük bir tebessüm oluşmasını sağlamıştı.

5. SAYI
HOMOJENOkumak İçin Tıklayın!
İndirmek İçin Tıklayın!